EAW MK5394i

Mezi novinky od EAW patří 2 pásmový, vysoce výkonný reprobox MK5394i. Je navržený pro použití při menších instalacích jako jsou kostely, zasedací místnosti, noční kluby atd. K dosažení vysokých požadavků kladených na tuto třídu reproboxů se inženýři z EAW rozhodli osadit HF sekci nově vyvinutým 1,4“ kompresním driverem, osazeným do horny 90°x 45°, kde poskytuje překvapivě vysoký výkon. LF sekce je osazena 15“ LF driverem, který je optimalizován pro doplnění charakteru výškové sekce. Výsledkem je čistý a hlasitý zvuk a to o třídu lepší, než by se dalo čekat od reproboxu této velikosti a cenové kategorie. Samozřejmostí je možnost volby mezi bi-amp a pasivním napájením.

mk5xxxi_WEB.jpg

2.2.2015

Serato DJ Club Kit

Serato DJ Club Kit je nejnovější rozšiřující sadou určenou pro software Serato DJ. Tato sada umožňuje bez použití externího zvukového rozhraní využívat mixážní pulty Allen&Heath Xone DB4 a DB2 a Pioneer DJM850 a 900NXS. Tyto mixážní pulty budou podporovány v nejbližších aktualizacích Serato DJ. Více informací s možností diskuze naleznete v tomto odkazu.

serato_club_kit.png

27.1.2015

další novinky

Odkazy


Novinky

ashly_ne2424.jpg

Ať už navrhujete nebo instalujete systém pro ozvučení zasedacího sálu, restaurace, soudní síně, kostela, klubu, koncertního sálu, divadla či konferenčního centra, maticový procesor ProteaTM ne24.24M více než vyhoví vašim požadavkům pro libovolný zónový systém. Vyžaduje-li vaše aplikace vstupně/výstupní audio matici se signálovým procesingem, těžko si představit něco snadnějšího než nakonfigurování systému v prostředí ProteaTM ne Software na vašem PC. Pro více technických údajů navštivte náš eShop nebo některou z našich poboček.

bc.jpg

Naskladnili jsme další velkou zásilku B&C Speakers obsahující spousty žhavých novinek, včetně 14" reproduktorů!

pioneer-plx-1000.jpg

Znovuzrození klasiky s několika moderními vylepšeními, vysokým krouticím momentem přímého náhonu, multi pitch ovladačem, konstrukcí a zvukem odpovídajícím klubovému standardu - to vše nabízí nový profesionální gramofon Pioneer PLX-1000, který je nyní skladem a k vyzkoušení na pražské pobočce PRODANCE!

adj_ovl.jpg

Sháníte dálkový ovladač k produktům American DJ, ale nejste si jisti kompatibilitou? Pro usnadnění výběru dálkového ovladače s výrobky American DJ, si můžete stáhnout pomocnou tabulku, která vám výběr usnadní.

A9RCA23web.jpg

V srpnovém vydání magazínu Music-Store vyšla rozsáhlá recenze na digitální mixpult pro live, studio a instalace Allen&Heath Qu-24. Recenzi si můžete přečíst v tomto odkazu.   

XONE-23C.jpg

Xone:23C je spojením toho nejlepšího z digitálního DJingu a konvenčního míchání v kompaktním a cenově dostupném formátu. Tento vysoce výkonný 2 + 2 kanálový DJ mixážní pult prvotřídní kvality je vybaven profesionálními funkcemi, které se za normálních okolností nacházejí ve vybavení nejlepších klubů. Oproti Xone:23 nabízí navíc USB integrovanou zvukovou kartu (96kHz 24bit) a X:LINK ideální pro připojení Xone kontroleru řady K. Nabízí také vylepšenou verzi legendárního XONE filtru s kontrolou rezonance, VCA fadery, 3-pásmový ekvalizér pro každý kanál (otočné potenciometry) s funkcí Kill, barevně podsvícené přepínače a nebo crossfader s volitelnou křivkou a stylem inspirovaným z mixpultu Xone:DB4. Pro více informací navštivte pobočky PRODANCE nebo eShop.

v%20max-938x298.jpg

Pasivní reproboxy – na rozdíl od těch aktivních – nemohou obsahovat digitální signálový procesor umožňující sofistikované korigování dílčích komponentů i jejich celkové sestavy. Čím lepší má být výsledek, tím větší pozornost musí tedy konstruktéři věnovat samotným příčinám technických jevů a ne až jejich důsledkům. Akustické záležitosti řešit akustickou cestou, použít ty nejkvalitnější, nejspolehlivější a zároveň nejvhodnější komponenty, a pokud nejsou k dispozici, tak si je vyvinout. A přesně touto cestou se k vám nyní dostávají nové pasivní reproboxy RCF řady VMAX, které nabízíme ve třech provedeních: 2-pásmový fullrange V35 (15“ středobasový reproduktor se 4“ cívkou, 1,4“ driver s 3“ cívkou), 2-pásmový fullrange V45 (2x15“ středobasový reproduktor se 4“ cívkou, 1,4“ driver se 4“ cívkou) a subwoofer V218-S (2x18“ basový reproduktor se 4“ cívkou).

rcf-evox-nieuws11_1_1_1.jpg

Naskladnili jsme kompaktní a přenosný zvukový systém EVOX, který kombinuje kvalitu reproduktorů RCF s vysoce výkonnými zesilovači. Systém je nabízen ve dvou provedeních a obsahuje pět nebo osm 2“ full range reproduktorů osazených v satelitu a výkonný 10“ nebo 12“ woofer v bassreflexové ozvučnici. Unikátní kvalita hlasového přednesu dělá z EVOX ideální nástroj pro použití na firemních akcích a kongresech, ale zároveň lze systém EVOX použít jak pro živé zvučení, tak jako kompaktní aparát pro DJs. Více informací a technických specifikací najdete na našem eShopu.

EAW_VFMi_web.jpg

Pódiové monitory řady VFM "i" jsou nově osazeny bočním madlem a přírubou pro stativ. Elegantně tvarované skelety, jak je u EAW pravidlem, skrývají reproduktory vybrané ze stovek modelů a jedny z nejpropracovanějších a nejsložitějších pasivních výhybek, jaké lze ve světě profesionálního ozvučení nalézt. Stejně jako otočné zvukovody, promyšlený rigging, originální a moderní, ale současně praktický design, dotažený do nejmenších detailů, jakými jsou tvary basreflexů, tlumení vnitřního objemu a akusticky zcela „transparentní“ krytí předních stěn. Všechny modely jsou také kompatibilní s procesory EAW UX8800 a UX3600 a technologií EAW Focusing, která jedinečným způsobem koriguje vrozené nedostatky každého reálného reproduktoru v časové doméně.
Více informací naleznete na našem eShopu.

A-H-DiGiCo-Calrec-746x1024.jpg

DIGICO, ALLEN & HEATH A CALREC OZNAMUJÍ VYTVOŘENÍ NOVÉ PRO AUDIO SKUPINY

Pracovní tým DiGiCo strávil předchozích 18 měsíců konzultacemi s Electra Partners ohledně možnosti propojení firem Allen & Heath a Calrec s rodinou DiGiCo. Kulminace této aktivity přivádí dohromady tři britské výrobce mixážních pultů se záměrem vytvořit novou skupinu v oblasti profesionálního audia při současném zachování jedinečné identity, know-how i zákaznických vztahů každé ze zúčastněných značek. Celý článek naleznete zde!