EAW MK5394i

Mezi novinky od EAW patří 2 pásmový, vysoce výkonný reprobox MK5394i. Je navržený pro použití při menších instalacích jako jsou kostely, zasedací místnosti, noční kluby atd. K dosažení vysokých požadavků kladených na tuto třídu reproboxů se inženýři z EAW rozhodli osadit HF sekci nově vyvinutým 1,4“ kompresním driverem, osazeným do horny 90°x 45°, kde poskytuje překvapivě vysoký výkon. LF sekce je osazena 15“ LF driverem, který je optimalizován pro doplnění charakteru výškové sekce. Výsledkem je čistý a hlasitý zvuk a to o třídu lepší, než by se dalo čekat od reproboxu této velikosti a cenové kategorie. Samozřejmostí je možnost volby mezi bi-amp a pasivním napájením.

mk5xxxi_WEB.jpg

2.2.2015

Serato DJ Club Kit

Serato DJ Club Kit je nejnovější rozšiřující sadou určenou pro software Serato DJ. Tato sada umožňuje bez použití externího zvukového rozhraní využívat mixážní pulty Allen&Heath Xone DB4 a DB2 a Pioneer DJM850 a 900NXS. Tyto mixážní pulty budou podporovány v nejbližších aktualizacích Serato DJ. Více informací s možností diskuze naleznete v tomto odkazu.

serato_club_kit.png

27.1.2015

další novinky

Odkazy


Novinky

snizeni_cen_AH.jpg

Snížili jsme ceny mixážních pultů Allen&Heath QU-16, QU-24, XONE:23, XONE:23C, XONE:4D a celé řady ZED.

rane_dj_16x9.jpg

Na sklad nám dorazila RANE zásilka obsahující produkty jako profesionální DJ mixážní pulty SIXTY-TWO, SIXTY-FOUR, DVS systémy se zvukovou kartou a softwarem Serato Scratch Live SL2 a SL3. V zásilce naleznete také 2kanálový transformátorový symetrizační a oddělovací člen BB-22 a další.

evox8_web.jpg

Na pražskou pobočku PRODANCE dorazil první kus kompaktního a přenosného zvukového systému EVOX 8, který kombinuje kvalitu reproduktorů RCF s vysoce výkonnými zesilovači. Systém obsahuje osm 2“ full range reproduktorů osazených v satelitu a výkonný 12“ woofer v bassreflexové ozvučnici. Unikátní kvalita hlasového přednesu dělá z EVOX ideální nástroj pro použití na firemních akcích a kongresech, ale zároveň lze systém EVOX použít jak pro živé zvučení, tak jako kompaktní aparát pro DJs. Další kusy jsou již na cestě, včetně menšího systému EVOX 5. Více informací a technických specifikací najdete na našem eShopu.

pioneer_PLX1000.jpg

Pioneer slaví 20 let úspěchů v oblasti DJ techniky uvedením moderní interpretace klasiky: profesionálního DJ gramofonu PLX-1000. Výsledkem je známý vzhled s několika moderními digitálními vylepšeními, vysokým kroutícím momentem přímého náhonu, multi pitch ovladačem, konstrukcí a zvukem odpovídajícím klubovému standardu.

XoneK1_web.jpg

Allen&Heath k dnešnímu dni představil nový kompaktní DJ MIDI kontroler XONE:K1. XONE:K1 je universální kontroler, který může být použit s jakýmkoliv DJ softwarem, například Ableton, Traktor, Virtual DJ a MixVibes, ale tím jeho možnosti nekončí! Je vhodný i pro ovládání VJ softwaru v případě, že VJ SW umí přijímat MIDI data. Absolutní svobodu poskytuje XONE:K1 při možnostech mapování ovládacích prvků, kde funkce každého ovládacího prvku záleží pouze na vašem rozhodnutí. Snadno tak docílíte nastavení, které vám perfektně sedne. Pro více informací navštivte náš eShop.

fane_news.jpg

Rozšířili jsme nabídku a doplnili skladové zásoby živé legendy mezi reproduktory, anglické firmy FANE.

rayzor_web.jpg

Nový Elation Rayzor Q12 je kompaktní a rychlý wash efekt obsahující dvanáct 15W RGBW diod a funkce jako RGBW míchání barev a barevných maker, 6ti zónový chase efekt, RDM (vzdálená správa zařízení), plně barevný 180° otočný display, mikrofon pro řízení pomocí hudby, možnost pracovat v režimech master/slave, nahrávání programů a presetů přes dodatečný software, stmívání (dimming): 0% - 100%, strobo efekt a mnoho dalších.

xone-23-18-1024x682.jpg

V internetovém magazínu djworx.com vyšla recenze na profesionální analogový DJ mixpult s 2 + 2 kanály Allen&Heath XONE:23. Recenzi v anglickém jazyce naleznete v tomto odkazu.

EVOX_web.jpg

RCF EVOX je kompaktní a přenosný zvukový systém kombinující kvalitu reproduktorů RCF s vysoce výkonnými zesilovači. Systém obsahuje pět nebo osm 2“ full range reproduktorů osazených v satelitu a výkonný 10“ nebo 12“ woofer v bassreflexové ozvučnici. Unikátní kvalita hlasového přednesu dělá z EVOX ideální nástroj pro použití na firemních akcích a kongresech, ale zároveň lze systém EVOX použít jak pro živé zvučení, tak jako kompaktní aparát pro DJs. Více informací a technických specifikací najdete na našem eShopu.

denon_sc2900_SLEVA_web.jpg

Digitální multimediální přehrávač Denon SC2900 je nyní ještě za lepší cenu 12 990,-!