EAW MK5394i

Mezi novinky od EAW patří 2 pásmový, vysoce výkonný reprobox MK5394i. Je navržený pro použití při menších instalacích jako jsou kostely, zasedací místnosti, noční kluby atd. K dosažení vysokých požadavků kladených na tuto třídu reproboxů se inženýři z EAW rozhodli osadit HF sekci nově vyvinutým 1,4“ kompresním driverem, osazeným do horny 90°x 45°, kde poskytuje překvapivě vysoký výkon. LF sekce je osazena 15“ LF driverem, který je optimalizován pro doplnění charakteru výškové sekce. Výsledkem je čistý a hlasitý zvuk a to o třídu lepší, než by se dalo čekat od reproboxu této velikosti a cenové kategorie. Samozřejmostí je možnost volby mezi bi-amp a pasivním napájením.

mk5xxxi_WEB.jpg

2.2.2015

Serato DJ Club Kit

Serato DJ Club Kit je nejnovější rozšiřující sadou určenou pro software Serato DJ. Tato sada umožňuje bez použití externího zvukového rozhraní využívat mixážní pulty Allen&Heath Xone DB4 a DB2 a Pioneer DJM850 a 900NXS. Tyto mixážní pulty budou podporovány v nejbližších aktualizacích Serato DJ. Více informací s možností diskuze naleznete v tomto odkazu.

serato_club_kit.png

27.1.2015

další novinky

Odkazy


Novinky

xone_by_allen_heath_logo.jpg

Allen&Heath vydali nové MAC OSX 10.9 ovladače a V3.2.2 audio firmware pro mixážní pulty XONE: DB4 a DB2. Stahujte zde.   

853968_banner-protea.jpg

Stahujte český návod na instalaci USB ovladače pro DSP Ashly Protea 3.6SP a 4.8SP na Windows 7 a vyšší.

glp_dmx.jpg

Osvětlovací pult GLP Scan Operator FX II je jednoduché rozhraní pro ovládání až 12 pohyblivých světel, každé s až 16 DMX kanály. Základem je spolehlivý HW + výkonný software, který umožňuje rychlé programování složitých efektů a scén. Interní paměť je chráněna pro případ náhlého výpadku napájení. Více technických specifikací naleznete na našem eShopu.

avalon_eaw.jpg

Dokonce i ti nejlepší PA designéři mají problém dostát potřebám světové klubové scény. A nikdo ze světové klubové scény naopak nemá vývojářské a technické zázemí nutné k vytvoření vysoce kvalitního PA systému. Avalon od EAW se ale od ostatních liší. Tyto skvělé reproboxy jsou výsledkem unikátního partnerství mezi designéry tanečních klubů a designéry PA. Kombinací jejich schopností vznikl ten nejrozeznatelnější PA systém, který byl kdy instalován do tanečních klubů. Zajímá vás více informací o Avalon sérii? Pak neváhejte navštívit pro konzultaci naše prodejny, a nebo pro bližší technické parametry náš eShop.

rcf_skladem.jpg

Právě nám dorazila na sklad další zásilka RCF!

Petty_Anya.jpg

„Takhle natěšený na příchod nové PA technologie jsem nebyl několik desetiletí." To jsou slova oceňovaného zvukaře Roberta Scovilla, který systém EAW Anya podrobil důkladnému testování, kde vyzdvihl především širokou škálu použití, snadnou programovatelnost a velmi kvalitní zvuk, který EAW Anya posouvá o několik mílových kroků před konkurenční PA systémy. Není tak divu, že se Anya stala hlavním PA pro tour Toma Pettyho. Celý článek naleznete tomto odkazu.

 

BC.JPG

Právě nám dorazila na sklad velká zásilka B&C Speakers!

hradec_mapa.jpg

Otevřeli jsme pro naše zákazníky novou pobočku v Hradci Králové! Na adrese Škroupova 441/12 nás zastihnete od pondělí do pátku v čase od 10:00 – 18:00. Těšíme se na vaši návštěvu.

denon_new_web.jpg

Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o spuštění nových webových stránek Denon DJ. Naleznete zde nejen nový design, přehlednější rozhraní, ale především aktuální informace o produktech Denon DJ.

sen_SEN_ASIO_01.jpg

Akiyama vydala nejnovější ASIO ovladače! Akiyama ASIO ovladače jsou kompatibilní s jakoukoli zvukovou kartou a umožňují konfigurace více zařízení. Lze použít společně například zvukovou kartu v počítači a interní Akiyama zařízení. Kompatibilní jsou také s DJ softwary Traktor, Virtual DJ nebo MixVives. Více informací naleznete na stránkách akiyamadj.com.