EAW MK5394i

Mezi novinky od EAW patří 2 pásmový, vysoce výkonný reprobox MK5394i. Je navržený pro použití při menších instalacích jako jsou kostely, zasedací místnosti, noční kluby atd. K dosažení vysokých požadavků kladených na tuto třídu reproboxů se inženýři z EAW rozhodli osadit HF sekci nově vyvinutým 1,4“ kompresním driverem, osazeným do horny 90°x 45°, kde poskytuje překvapivě vysoký výkon. LF sekce je osazena 15“ LF driverem, který je optimalizován pro doplnění charakteru výškové sekce. Výsledkem je čistý a hlasitý zvuk a to o třídu lepší, než by se dalo čekat od reproboxu této velikosti a cenové kategorie. Samozřejmostí je možnost volby mezi bi-amp a pasivním napájením.

mk5xxxi_WEB.jpg

2.2.2015

Serato DJ Club Kit

Serato DJ Club Kit je nejnovější rozšiřující sadou určenou pro software Serato DJ. Tato sada umožňuje bez použití externího zvukového rozhraní využívat mixážní pulty Allen&Heath Xone DB4 a DB2 a Pioneer DJM850 a 900NXS. Tyto mixážní pulty budou podporovány v nejbližších aktualizacích Serato DJ. Více informací s možností diskuze naleznete v tomto odkazu.

serato_club_kit.png

27.1.2015

další novinky

Odkazy


Novinky

gld_slevy.jpg

Mimořádně velké snížení cen proběhlo u produktů Allen&Heath řady GLD a mixracků iLive T iDR, kde slevy dosahují až -45 %.

Serato education tour.jpg

Speciální lekce k produktu Serato DJ proběhne ve středu 17.12.2014 od 18:00 na pražské prodejně firmy PRODANCE. Lektorem večera bude produktový specialista Karl Yankovic z Německa. Více informací naleznete ve facebookové události !!! 

TT_IDA_2014.jpg

Podívejte se na videozáznam soutěžního vystoupení trojice DJs - Trouble Team (Friky, Flux, Roxtar), která reprezentovala české barvy na polském DJ šampionátu Reebok Pump IDA WORLD DJ CHAMPIONSHIPS 2014.

eaw_winner.jpg

Anya™, klíčový produkt řady Adaptive Performance™ Series, získal při nedávném udílení Parnelliho cen v Las Vegas cenu v kategorii Indispensable Technology. Parnelliho ceny začala v roce 2002 udílet společnost Timeless Communications (vydavatel časopisů FOH a PLSN), aby ocenila výjimečné lidí, firmy a produkty v oblasti koncertní a jevištní produkce. V roce 2009 byly ceny rozšířeny o kategorii Indispensable Technology, která oceňuje nové průlomové produkty v oblasti ozvučení, osvětlení, videa a jevištní technologie. Jako finalisté v kategorii Indispensable Technology byly v roce 2014 nominovány produkty EAW Anya, L-Acoustics K2, Meyer Sound LYON, Rational Acoustics Smaart 7.5 a Yamaha QL. Celý článek naleznete v tomto odkazu.

amx_afx_web.jpg

Akai AFX a Akai AMX skladem! Inovativní ovladač a mix/kontroler s vestavěným 24-bit/96kHz audio rozhraním rozšiřuje možnosti Serato DJ, včetně efektů, loopingu, CUE bodů atd. Více informací naleznete na našem eShopu.

serato_slevy.jpg

Až do příští středy můžete využít časově limitované akce a získat tak slevu -30% při nákupu softwaru SERATO DJ a SERATO VIDEO. Více informací naleznete na stránkách serato.com.

master_fader.jpg

Nová aktualizace aplikace Master Fader v3.0 je zaměřena především pro použití s novinkou DL32R, ale přináší také obrovské výhody pro uživatele DL806 a DL1608, kterým přináší nové funkce. Pro více informací navštivte Apple App Store.

RB_Xone_Community.jpg

Stránky určené pro uživatele produktů Allen&Heath XONE, dostaly nový kabát. Na těchto stránkách můžete získávat mnoho novinek, sdílet své zkušenosti s dalšími uživateli, vyměňovat si s nimi nápady, sdílet DJ mixy, nebo si jen ukazovat své nastavení. Více informací naleznete na xonecommunity.allen-heath.com.

snizeni_cen_DENON.jpg

Výrazně jsme snížili ceny u produktů Denon a Marantz. Ve slevách naleznete multimediální přehrávače a rekordéry DN-500C, DN-500R, DN-700C, DN-700H, DN-700R, DN-F300, PMD620MK2, nebo AV receiver DN-500AV a další.

qu_you.jpg

Allen&Heath přichází s novou aplikací pro osobní monitoring QU-YOU. Díky této aplikace může až sedm umělců kontrolovat svojí osobní mixáž pomocí iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch. QU-YOU je nyní k dispozici zdarma na Apple App Store a je kompatibilní s mixpulty Qu-16, Qu-24 a Qu-32.