EAW MK5394i

Mezi novinky od EAW patří 2 pásmový, vysoce výkonný reprobox MK5394i. Je navržený pro použití při menších instalacích jako jsou kostely, zasedací místnosti, noční kluby atd. K dosažení vysokých požadavků kladených na tuto třídu reproboxů se inženýři z EAW rozhodli osadit HF sekci nově vyvinutým 1,4“ kompresním driverem, osazeným do horny 90°x 45°, kde poskytuje překvapivě vysoký výkon. LF sekce je osazena 15“ LF driverem, který je optimalizován pro doplnění charakteru výškové sekce. Výsledkem je čistý a hlasitý zvuk a to o třídu lepší, než by se dalo čekat od reproboxu této velikosti a cenové kategorie. Samozřejmostí je možnost volby mezi bi-amp a pasivním napájením.

mk5xxxi_WEB.jpg

2.2.2015

Serato DJ Club Kit

Serato DJ Club Kit je nejnovější rozšiřující sadou určenou pro software Serato DJ. Tato sada umožňuje bez použití externího zvukového rozhraní využívat mixážní pulty Allen&Heath Xone DB4 a DB2 a Pioneer DJM850 a 900NXS. Tyto mixážní pulty budou podporovány v nejbližších aktualizacích Serato DJ. Více informací s možností diskuze naleznete v tomto odkazu.

serato_club_kit.png

27.1.2015

další novinky

Odkazy


Stalo se...

16.května 2014 | Přípravy na DEMO 7

demo7_nahled.jpg

aktualizováno 17.5.2014 13:29

V PRODANCE už několik týdnů všichni žijeme přípravami jarního DEMA, které proběhne již tuto neděli 18. května na již tradičním místě, v letním kině Houštka. Prostřednictvím fotek, které budeme průběžně doplňovat do naší galerie, můžete nahlídnout na stavbu a přípravu areálu.

 

další fotografie naleznete v galerii

5.května 2014 | Allen&Heath Xone:23 poprvé v České republice!

XONE23_nahled.jpg

Allen&Heath Xone:23 je 2 + 2 kanálový DJ mix plný profesionálních funkcí, které se za normálních okolností nacházejí ve vybavení nejlepších klubů. Nabízí také vylepšenou verzi legendárního XONE filtru s kontrolou rezonance, VCA fadery, 3-pásmový ekvalizér pro každý kanál (otočné potenciometry) s funkcí Kill, barevně podsvícené přepínače a nebo crossfader s volitelnou křivkou a stylem inspirovaným z mixpultu Xone:DB4.

další fotografie naleznete v galerii

4.dubna 2014 | RCF LIVEPAD poprvé v České republice!

rcf_liveuad_nahled.jpg

Od roku 1949 se italská firma RCF zabývá výrobou reproduktorů pro nejrenomovanější světové výrobce reproboxů, z toho více než 30 let vyrábí vlastní profesionální reproboxy, které se staly standardem v celé škále profesionálních aplikací od vystoupení sólisty doprovázejícího se na vlastní nástroj, po obrovské rockové koncerty. Značka RCF je také reprezentována tisíci pevných instalací po celém světě, jako jsou stadiony, nádraží, letiště, administrativní budovy, zábavní parky aj., ve kterých jsou nezřídka použity i RCF zesilovače, signálové procesory a distributory. Zúročením všech zkušeností, ve snaze učinit svou nabídku ještě kompletnější, je nová řada mixážních pultů RCF LivePad. Atraktivitu těchto nezbytných nástrojů pro živé ozvučování, ať již se jedná o koncert rockové kapely nebo jazzového kvarteta, konferenci či ozvučení multimediálního centra, umocňuje elegantní a moderní italský design. Řada LivePad zahrnuje 7 modelů: LivePad 6, 6X, 8C, 8CX, 10C, 12C a 12CX, kde číslo udává počet kanálů. Všechny modely se vyznačují nekompromisní kvalitou zvuku, ve třech „X“ modelech je integrován efektový modul a pět „C“ modelů obsahuje kompresor na každém mikrofonním kanále s velmi pohotovým nastavením prahu a kompresního poměru jedním ovládacím prvkem. U všech modelů je na každém mono kanále 3 pásmový a na každém stereo kanále je 2 pásmový ekvalizér.

další fotografie naleznete v galerii

13.března 2014 | Musikmesse 2014

messe_nahled.jpg

I letos jsme se vydali do sousedního Německa a navštívili tamní výstavu Prolight + Sound Musikmesse ve Frankfurtu, kde bylo k vidění mnoho novinek pro nadcházející sezónu. Kromě návštěv mnoha stánků, poslechových míst a showroomů, jsme především domlouvali kontrakty a čerpali inspiraci. Nafotili jsme pro vás také řadu fotek, abyste i vy, kteří se na výstavu nedostanou, mohli načerpat tamní atmosféru a měli možnost nahlédnout na novinky a zaběhlé produkty, které hýbou světem.

další fotografie naleznete v galerii

6.března 2014 | Instalace LED parketu

nahled.jpg

Firma PRODANCE v minulém týdnu naistalovala nový LED taneční parket Floor 893 LED Screen do pražského klubu U Zlatého Stromu. Tento parket s rozlišením 784 x 448 je vůbec prvním, který byl kdy v České republice nainstalován. Velikost parketu je 7 x 4 m a skládá se ze 112 ks kostek o rozměrech 50 x 50 cm. Celkem v parketu svítí 351 232 RGB LED čipů, které jsou řízeny procesorem LVP 605s, umožňující připojení několika různých video formátů jako jsou například SDI, VGA, Composit, DVI atd. Parket má IP 65 a jeho konstrukce dovoluje tak velké zatížení, že po parketu může jezdit třeba i auto.

další fotografie naleznete v galerii

28.února 2014 | Teleskopické stativy Fenix nově v PRODANCE

fenix_nahled.jpg

Rozšiřujeme sortiment a nabízíme nově teleskopické stativy od španělské firmy Fenix. V nabídce máme k dispozici hned několik různých provedení s maximální výškou po vysunutí 5,3 - 6,4 m, s nosností 150 - 300 kg. Ke stojanům lze také pořídit příslušenství v podobě adaptéru na příhradovou konstrukci a nebo adaptér na 28mm trubku. Všechny produkty je nyní možné vidět a vyzkoušet na pražské pobočce PRODANCE. Pro detailní specifikace navštivte náš eShopu.

další fotografie naleznete v galerii

19.února 2014 | Allen&Heath Qu-24 poprvé v České republice!

QU_24_nahled.jpg

Allen&Heath - Qu-24 dorazil do PRODANCE a je připraven na pražské pobočce na vyzkoušení. Pokud se rozhodujete, že skončíte s analogem nebo chcete jen změnit digitální platformu, udělejte si čas a stavte se vyzkoušet nový Qu-24. Tento digitální mixpult je určen pro živé aplikace, studio a pevné instalace. Qu-24 v sobě spojuje inovativní konstrukci a neobyčejně široké funkční možnosti. Nechybí funkce, které byste očekávali spíše u digitálních pultů nejvyšší kategorie ani technologie, které vyvinuli v Allen&Heath pro digitální mixážní systémy GLD a iLive. Qu-24 má výkon i tradici odpovídající špičce ve své kategorii.

 

další fotografie naleznete v galerii

7.února 2014 | ISE 2014

ISE_2014_nahled.jpg

I letos jsme se vydali na pracovní pobyt do Amsterdamu, konkrétně na výstavu ISE 2014. Během tří dnů plných schůzek se našel čas i na nafocení několika fotek, abyste i vy mohli nasát tamní atmosféru, která bývá pastvou pro oči díky tradiční záplavě LED obrazovek, podlah, ale i audio techniky.

další fotografie naleznete v galerii

3.února 2014 | DENON DN-MC6000 MK2 poprvé v České republice

MC6000_MKII_nahled.jpg

Nový a vylepšený model oblíbeného MIDI kontroléru od DENON DJ, dorazil do PRODANCE. Profesionální MIDI kontrolér DN-MC6000 MK2 je určen pro klubové i mobilní DJ’s, šasi je vyrobeno z kvalitní oceli a kombinuje v sobě funkce digitálního real-time mixpultu (4 kanály / 8 zdrojů) a 24-bitového rozhraní prvotřídní kvality. Je dodáván s programem Serato DJ Intro (lze aktualizovat pro Serato DJ) a je plně kompatibilní s protokolem MIDI, pomocí kterého lze ovládat rovněž další, MIDI kompatibilní, softwarová řešení, prostřednictvím dodaných nebo vytvořených mapování.
Pro více informací neváhejte navštívit naše obchody a nebo eShop.

další fotografie naleznete v galerii

31.ledna 2014 | DMX ovládací pulty od Avolites v PRODANCE

avolites_nahled.jpg

Dnes nám přišly do PRODANCE DMX ovládací pulty od anglické společnosti Avolites. Tyto vysoce výkonné osvětlovací pulty jsou uživatelsky přívětivé a vedle profesionálního zpracování a funkcí, nabízí rychlé, intuitivní a živé rozhraní - TITAN V7. Také vynikají rozměrným datovým úložištěm a velkým množstvím ovládacích prvků. Z novinek je třeba určitě zmínit Tiger Touch II, Titan Mobile a Titan Mobile wing.

další fotografie naleznete v galerii