EAW MK5394i

Mezi novinky od EAW patří 2 pásmový, vysoce výkonný reprobox MK5394i. Je navržený pro použití při menších instalacích jako jsou kostely, zasedací místnosti, noční kluby atd. K dosažení vysokých požadavků kladených na tuto třídu reproboxů se inženýři z EAW rozhodli osadit HF sekci nově vyvinutým 1,4“ kompresním driverem, osazeným do horny 90°x 45°, kde poskytuje překvapivě vysoký výkon. LF sekce je osazena 15“ LF driverem, který je optimalizován pro doplnění charakteru výškové sekce. Výsledkem je čistý a hlasitý zvuk a to o třídu lepší, než by se dalo čekat od reproboxu této velikosti a cenové kategorie. Samozřejmostí je možnost volby mezi bi-amp a pasivním napájením.

mk5xxxi_WEB.jpg

2.2.2015

Serato DJ Club Kit

Serato DJ Club Kit je nejnovější rozšiřující sadou určenou pro software Serato DJ. Tato sada umožňuje bez použití externího zvukového rozhraní využívat mixážní pulty Allen&Heath Xone DB4 a DB2 a Pioneer DJM850 a 900NXS. Tyto mixážní pulty budou podporovány v nejbližších aktualizacích Serato DJ. Více informací s možností diskuze naleznete v tomto odkazu.

serato_club_kit.png

27.1.2015

další novinky

Odkazy


Stalo se...

13.ledna 2014 | Allen&Heath - ICE-16D poprvé v České republice

ICE16D_nahled.jpg

Allen&Heath ICE-16D umožňuje snadné vícestopé nahrávání přímo na USB klíč nebo na pevný disk.
ICE-16D je vyvážená I/O verze oblíbeného vícestopého rekordéru/FireWire zvukového rozhraní ICE-16. ICE-16D nabízí plně symetrické vstupy a výstupy na standardních multipinových D Sub konektorech a je tak ideální pro použití v profesionálních studiích nebo tam, kde jsou potřeba dlouhá kabelová vedení. Ať už jste tedy živá kapela, nebo se věnujete práci ve studiu, na konferenci nebo divadelní zkoušce, pak ICE-16D je ideální volbou pro záznam vícekanálového zvuku s použitím počítače nebo bez něj.

další fotografie naleznete v galerii

23.prosince 2013 | Dalibor Janda v PRODANCE

dalibor_janda_nahled.jpg

Zpěvák pop music, textař a hudební skladatel Dalibor Janda, dosáhl největší popularity v 80. letech 20. století, když se v letech 1986–1988 stal Zlatým slavíkem třikrát v řadě. Mezi jeho největší hity patří určitě Hurikán nebo Kde jsi. S těmito, ale i dalšími hity stále objíždí koncerty a jsme rádi, že si vybral právě PRODANCE pro nákup nových mikrofonů. Dalibor po dlouhém vybírání, zvolil profesionální kardioidní vokální mikrofon určený pro náročné pódiové podmínky Senheisser E935 a superkardioidní E945.

další fotografie naleznete v galerii

4.prosince 2013 | Mackie SP260 poprvé v České republice

SP260_NAHLED.jpg

Na trhu se objevil nový produkt, který nabízí profesionální řešení v audio procesingu, produkt o kterém se hodně mluví, mluvilo a ještě mluvit bude. Řeč je o profesionálním reproduktorovém procesoru Mackie SP260, který nabízí 5 provozních režimů, 24 předvoleb, 2 vstupy, 6 výstupů, sofistikovaný a intuitivní ekvalizér, crossover, delay, nebo také výkonný limitér na každém výstupu, USB port a mnoho dalších funkcí. Pokud hledáte profesionální řešení v procesingu a nechcete příliš investovat, tak reproduktorový procesor Mackie SP260 je určitě dobrou volbou.

další fotografie naleznete v galerii

2.prosince 2013 | Xone: DB4 – rozbalení

DB_nahled.jpg

Určitě znáte ten pocit radosti, když si koupíte nový mix a při rozbalování zjistíte, že vedle běžně dodávaného příslušenství na vás v krabici čeká i nějaké překvapení. Právě tak nějak tomu je u digitálního DJ mixážního pultu Allen&Heath Xone:DB4, u kterého vedle mnoha skvělých funkcí a precizně odvedené práce, na kterou jsme u výrobků Allen&Heath zvyklí, naleznete v balení brašnu na mixpult, která nejen udělá radost, ale především nabídne uživateli i pěknou službičku.      

další fotografie naleznete v galerii

27.listopadu 2013 | Instalace QSC stropních reproduktorů V Halifaxu

qsc_strop_nahled.jpg

Přinášíme vám několik fotek z instalace 36 stropních reproduktorů QSC AD-CI52T z hotelu Prince George v kanadském městě Halifax. Stropní reproduktory jsou poháněny dvěma čtyř kanálovými QSC zesilovači CX204V a integrovaným systémem Q-Sys Core250i  sloužícím k ovládání.    

další fotografie naleznete v galerii

14.listopadu 2013 | Servisovaný Pioneer CDJ 850

cdj850_nahled.JPG

Denně nám v servisu projde pod rukama mnoho výrobků a některé z tzv. „oprav na kolenou“, opravdu stojí za to. Na CDJ 850 bylo závadou špatné zobrazování displeje a vadný jog, který se majitel playeru snažil opravit nevídaným množstvím materiálu z tavné pistole, propojovacích drátků a elektrikářské pásky.

další fotografie naleznete v galerii

8.listopadu 2013 | VEC a jeho RANE SIXTY TWO

rane62_dj_vec_nahled.jpg

Respektovaný slovenský raper a DJ v jedné osobě - VEC, se stal novým členem československé RANE party, do které patří například Trouble team, kteří letos na mistrovství světa v Londýně získali krásné třetí místo v DMC World team 2013. VEC si vybral do svého arzenálu skvělou zbraň v podobě profesionálního DJ mixážního pultu s USB zvukovou kartou podporující dva počítače RANE SIXTY TWO. Bratře vítej.

další fotografie naleznete v galerii

6.listopadu 2013 | Spot 575 - ukroucený kabelový svazek

robe_spot_nahled.jpg

Nahlédněte prostřednictvím fotek na servisované světlo Robe Spot 575, u kterého došlo k ukroucení kabelového svazku (silový i ovládací) nacházejícího se v průchodu ze spodní části do horní pohyblivé. Závada byla zapříčiněna uvolněním hlavní matice – ta se následně rotací vytočila a nakonec zůstala pohyblivá část viset na drátech. Musela se udělat kompletní rozborka světla a osadit nové kabelové vedení ze spodní části až do ramen světla.

další fotografie naleznete v galerii

31.října 2013 | A&H v Ibiza Global Radiu

IGR_nahled01.jpg

Ibiza Global Radio vysílající 24 hodin denně přímo z ostrova Ibiza, ve svém studiu využívá kompaktní vysílací mixážní pult Allen&Heath XB-10, který disponuje vestavěnou, plně duplexní, zvukovou USB kartou a mnoha užitečnými možnostmi routingu pro záznam a vysílání. Ve vybavení studia nalezneme také patchbay Allen&Heath XONE:PB, který je konstruován pro zjednodušení připojení digitálních systémů, bez nutnosti rozpojení např. CD přehrávačů, gramofonů od instalovaného mixážního pultu.

další fotografie naleznete v galerii

30.října 2013 | Vypálený GLP Impression

P1010731nahled.jpg

To se stane, když se vám do světla umístěnému na stage dostane voda.  

další fotografie naleznete v galerii