EAW MK5394i

Mezi novinky od EAW patří 2 pásmový, vysoce výkonný reprobox MK5394i. Je navržený pro použití při menších instalacích jako jsou kostely, zasedací místnosti, noční kluby atd. K dosažení vysokých požadavků kladených na tuto třídu reproboxů se inženýři z EAW rozhodli osadit HF sekci nově vyvinutým 1,4“ kompresním driverem, osazeným do horny 90°x 45°, kde poskytuje překvapivě vysoký výkon. LF sekce je osazena 15“ LF driverem, který je optimalizován pro doplnění charakteru výškové sekce. Výsledkem je čistý a hlasitý zvuk a to o třídu lepší, než by se dalo čekat od reproboxu této velikosti a cenové kategorie. Samozřejmostí je možnost volby mezi bi-amp a pasivním napájením.

mk5xxxi_WEB.jpg

2.2.2015

Serato DJ Club Kit

Serato DJ Club Kit je nejnovější rozšiřující sadou určenou pro software Serato DJ. Tato sada umožňuje bez použití externího zvukového rozhraní využívat mixážní pulty Allen&Heath Xone DB4 a DB2 a Pioneer DJM850 a 900NXS. Tyto mixážní pulty budou podporovány v nejbližších aktualizacích Serato DJ. Více informací s možností diskuze naleznete v tomto odkazu.

serato_club_kit.png

27.1.2015

další novinky

Odkazy


Stalo se...

25.září 2013 | Defendery Adam Hall

02ss.jpg

O tom že defendery od námi nabízené značky Adam Hall vydrží opravdu hodně, se mnoho našich zákazníků přesvědčuje denně v akci, kde je plně využívají. Dalším takovým spokojeným zákazníkem je firma helpenergy.cz, která defendery Adam Hall využívá i na neobvyklých místech.

další fotografie naleznete v galerii

24.září 2013 | 3. fotky z DEMA 6

IMG_1759.jpg

Podívejte se na třetí fotky z DEMA 6, které proběhlo v neděli 22. září 2013 v letním kině Houštka ve Staré Boleslavi.

další fotografie naleznete v galerii

23.září 2013 | 2. fotky z DEMA 6

DPP_0065.jpg

Již šestý díl předváděcí akce DEMO je úspěšně za námi a my vám chceme touto cestou poděkovat, nejen za vaší hojnou účast, která předčila očekávání všech, ale především za váš zájem a zapálení o kvalitní zvukové aparáty. O tom, jak se vám letos líbilo se můžete vyjádřit v anketě. První obsáhlejší fotoreport nám dodal Jiří Kliment, kterému za pěkné fotky děkujeme.

další fotografie naleznete v galerii

22.září 2013 | 1. fotky z DEMA 6

uvodni.jpg

Přinášíme vám první fotky z pokračování oblíbeného blockbusteru DEMO 6. Návštěvnost je hodně příjemná a pokud ještě nemáte plán na dnešní odpoledne, tak si rozhodně udělejte výlet do letního kina Houštka ve Starém Boleslavi, kde budeme předvádět zvukovou techniku až do večera. Určitě to stojí za to.

další fotografie naleznete v galerii

17.září 2013 | Přípravy na DEMO 6

uvod.JPG

Přípravy na DEMO 6 jsou již několik týdnů v plném proudu a kromě výběru nejzajímavějších produktů, které vám chceme letos předvést, předcházelo také několikatýdenní měření reproboxů a jejich konfigurací. Dnes jsme zahájili stavbu, tak se podívejte na první fotky. Fotky budeme do tohoto alba průběžně doplňovat.

další fotografie naleznete v galerii

4.září 2013 | Reproboxy, studiové monitory

ss.jpg

Stále váháte při nákupu reproboxů, či studiových monitorů a nevíte jak nejlépe si vybrat? Nestačí vám jen specifikace od výrobců, měření, či rady a zkušenosti druhých, ale radši spoléháte na svůj sluch a odbornost? Pak děláte dobře a my vám v PRODANCE, vedle odborných rad a dlouholetých zkušeností, rádi umožníme, si námi nabízené produkty od renomovaných značek poslechnout.   

další fotografie naleznete v galerii

26.srpna 2013 | LED podlaha

IMG_1453ss.jpg

Přivezli jsme do PRODANCE LED podlahu, která je určená k vnitřním, tak i venkovním instalacím. Tato LED podlaha snese obrovskou zátěž a to až 2000 kg na m² a nabízí mechanickou a elektrickou odolnost IP65 a Pixel Pitch s rozlišením 8.93mm. V nejbližší době plánujeme dělat zatěžkávací testy, z kterých vám přineseme fotoreport a video.

další fotografie naleznete v galerii

19.července 2013 | Opraváři na koleni

P1010992ss.jpg

Jak dopadají některé neodborné opravy, jste se už mohli v naší galerii přesvědčit a podívat. Mikrofon Sennheiser SKM100 G2 který se nám právě po neodborném zásahu objevil na servisu, je zdárným příkladem, jak se opravdu nevyplácí svěřovat své výrobky do neodborných rukou, o čemž svědčí utrhané spoje na DPS, kapky cínu a upatlaná základní deska.

další fotografie naleznete v galerii

16.července 2013 | Drivery 4

P1160908ss.jpg

Drivery mohou vypadat na první pohled velmi podobně a dokonce sdílet stejný průměr cívky, v tomto případě 1" a přesto se zásadně lišit. Fenolická, kovová a plastová membrána spolu s konstrukčně odlišnými fázovými korektory a pochopitelně také magnety nedovoluje jednoduchou zaměnitelnost i když vzhled a závit k tomu lákají. Dokonce i oba příbuzné modely Paudio se od sebe dost výrazně odlišují, jak impedancí, tak citlivostí. Většina reproduktorů jde nějak nahradit, ale musí se při tom měřit a mít hodně na výběr.

další fotografie naleznete v galerii

11.července 2013 | Mackie - S série

P1160882ss.jpg

Aby mohli znalci porovnat bedny Mackie série S se starší sérií beden Tapco 69 nebo s čímkoli v podobně nízké cenové kategorii, přinášíme nejen pro ně pár fotek interiéru beden. Chybí jen S525, kterou nyní nemáme na skladě. Měření k reproboxům Mackie série S jsou v příslušné sekci webu.

další fotografie naleznete v galerii